Google Analytics (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (191 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Value
pl: Wartość

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Advanced settings
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Page
pl: Strona

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Roles
pl: Role

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: Adres każdej strony wprowadza się w osobnej linii, podając ścieżki w formacie Drupala. Znak "*" zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykłady ścieżek: <em>%blog</em> dla strony z blogami i <em>%blog-wildcard</em> dla wszystkich pojedynczych blogów użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Visitor
pl: Odwiedzający

en: Session
pl: Sesja

en: Scope
pl: Zasięg

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano tryb PHP, kod należy umieścić wewnątrz znaków %php. Warto wiedzieć, że uruchamianie niepoprawnie napisanego kodu PHP może spowodować poważne błędy w witrynie.

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
pl: Dodaje, gdy poniższy kod PHP zwraca wartość <code>TRUE</code> (tryb PHP, tylko dla ekspertów).

en: Domains
pl: Domeny

en: Depends on: !dependencies
pl: Jest zależny od: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-disabled">wyłączony</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
pl: @module (<span class="admin-enabled">włączony</span>)

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Add to every page except the listed pages.
pl: Dodaj do każdej strony z wyjątkiem wymienionych.

en: Add to the listed pages only.
pl: Dodaj tylko na wymienionych stronach.

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: User specific tracking settings
pl: Ustawienia śledzenia specyficzne dla użytkownika

en: Custom tracking settings
pl: Własne ustawienia śledzenia

en: Users cannot control whether they are tracked or not.
pl: Użytkownicy nie mogą decydować, czy podlegają śledzeniu.

en: Track users by default, but let individual users to opt out.
pl: Śledzenie użytkowników domyślnie włączone, lecz użytkownik może odstąpić.

en: Do not track users by default, but let individual users to opt in.
pl: Śledzenie użytkowników domyślnie wyłączone, lecz użytkownik może przystąpić.

en: Allow individual users to customize the visibility of tracking in their account settings. Only users with %permission permission are allowed to set their own preference.
pl: Umożliwia poszczególnym użytkownikom na dostosowanie widoczności śledzenia w ich ustawieniach konta. Tylko użytkownicy z uprawnieniem %permission mogą ustawić swoje preferencje.

en: opt-in or out of tracking
pl: przystąpienie lub odstąpienie od śledzenia

en: Role specific tracking settings
pl: Ustawienia śledzenia w zależności od roli

en: Add tracking for specific roles
pl: Dodanie śledzenia dla określonych rang

en: Page specific tracking settings
pl: Ustawienia śledzenia specyficzne dla strony

en: User segmentation settings
pl: Ustawienia segmentacji użytkowników

en: Add segmentation information to tracking code
pl: Dodaje informacje o segmentacji do kodu śledzącego

en: Segment users based on different properties, additionally to the basic IP address based tracking provided by Google Analytics.
pl: Segmentacja użytkowników w oparciu o różne właściwości, dodatkowo do podstawowego śledzenia na podstawie adresu IP dostarczanego przez Google Analytics.

en: <a href="@module_list">Enable the profile module</a> to be able to use profile fields for more granular tracking.
pl: <a href="@module_list">Włącz moduł profilu</a>, aby móc użyć pól profilu do bardziej szczegółowego śledzenia.

en: Make sure you will not associate (or permit any third party to associate) any data gathered from Your Website(s) (or such third parties' website(s)) with any personally identifying information from any source as part of Your use (or such third parties' use) of the Google Analytics service. For more information see section 8.1 in the <a href="@ga_tos">Google Analytics terms of use</a>.
pl: Upewnij się, że nie nastąpi powiązanie (lub zgoda dla osób trzecich na powiązanie) danych zebranych z witryn(y) (lub witryn tych osób trzecich), z danymi identyfikacyjnymi z jakiegokolwiek źródła, w ramach użytkowania (lub użytkowania przez strony trzecie) usługi Google Analytics. By uzyskać więcej informacji, zapoznaj się proszę z punktem 8.1 <a href="@ga_tos">warunków korzystania z serwisu Google Analytics</a>.

en: Link tracking settings
pl: Ustawienia śledzenia odnośników

en: Enables tracking of clicks on outgoing links.
pl: Włączenie śledzenia kliknięć w odnośniki zewnętrzne.

en: Track mailto links
pl: Śledzenie odnośników <em>mailto</em>

en: Enables tracking of clicks on mailto links.
pl: Włączenie śledzenia kliknięć w odnośniki typu <em>mailto</em>.

en: Track download links
pl: Śledzenie odnośników pobierania

en: Enables tracking of clicks on links to files based on the file extensions list below.
pl: Włączenie śledzenia kliknięć w odnośniki do plików w oparciu o listę rozszerzeń nazw plików poniżej.

en: File extensions to track
pl: Rozszerzenia nazw plików podlegające śledzeniu

en: A pipe separated list of file extensions that should be tracked when clicked with regular expression support. Example: !extensions
pl: Rozdzielona znakiem "|" (ang. <i>pipe</i>) lista rozszerzeń nazw plików, które mają podlegać śledzeniu; wspierane są wyrażenia regularne. Przykład: !extensions

en: <a href="@url">Public file transfers</a> must be enabled to allow local caching.
pl: <a href="@url">Publiczny transfer plików</a> musi być włączony, aby umożliwić zapis do lokalnej pamięci podręcznej.

en: Track translation sets as one unit
pl: Śledzenie zestawu tłumaczeń jako pojedynczej jednostki

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
pl: Kiedy węzeł jest częścią zbioru tłumaczeń, zbierana statystyka jest naliczana dla oryginalnego węzła. Pozwala to na traktowanie zbiorów tłumaczeń jak pojedynczych jednostek.

en: Track internal search
pl: Śledzenie wewnętrznego wyszukiwania

en: If checked, internal search keywords are tracked. You must configure your Google account to use the internal query parameter <strong>search</strong>. For more information see <a href="@url">How do I set up Site Search for my profile</a>.
pl: Wybranie tej opcji włącza śledzenie wyszukiwanych słów kluczowych. Konto w Google musi być skonfigurowane do użycia parametru <strong>search</strong> w zapytaniach. By uzyskać więcej informacji, zapoznaj się proszę z dokumentem <a href="@url">Jak skonfigurować wyszukiwanie w witrynie dla swojego profilu</a>.

en: Track AdSense ads
pl: Śledzenie reklam AdSense

en: If checked, your AdSense ads will be tracked in your Google Analytics account.
pl: Wybranie tej opcji włącza śledzenie reklam AdSense na koncie Google Analytics.

en: Custom JavaScript code
pl: Własny kod JavaScript

en: You can add custom Google Analytics <a href="@snippets">code snippets</a> here. These will be added to every page that Google Analytics appears on. Before you add custom code to the below textarea's you should read <a href="@ga_concepts_overview">Google Analytics Tracking Code - Functional Overview</a> and the <a href="@ga_js_api">Google Analytics Tracking API</a> documentation. <strong>Do not include the &lt;script&gt; tags</strong>, and always end your code with a semicolon (;).
pl: Można dodawać własne <a href="@snippets">fragmenty kodu</a> dla Google Analytics. Będą one dodawae do każdej strony na której pojawia się Google Analytics. Przed dodaniem własnego kodu do pola tekstowego poniżej, zaleca się przeczytanie dokumentacji <a href="@ga_concepts_overview">Google Analytics Tracking Code - Functional Overview</a> oraz <a href="@ga_js_api">Google Analytics Tracking API</a>. <strong>Nie wolno dołączać znaczników &lt;script&gt;</strong> i zawsze należy zakończać swój kod znakiem średnika (;).

en: Code snippet (before)
pl: Fragment kodu (przed)

en: Code snippet (after)
pl: Fragment kodu (za)

en: JavaScript scope
pl: Obszar JavaScript

en: Do not add the tracker code provided by Google into the javascript code snippets! This module already builds the tracker code based on your Google Analytics account number and settings.
pl: Nie należy dodawać kodu dostarczanego przez Google jako fragmentów kodu! Ten moduł samodzielnie buduje śledzący kod na podstawie podanych ustawień i numeru konta Google Analytics.

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
pl: Nie dodawaj znaczników &lt;script&gt; we fragmentach kodu javascript.

en: Google Analytics configuration
pl: Konfiguracja Google Analytics

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
pl: Śledzenie użytkowników domyślnie włączone, lecz użytkownik może odstąpić.

en: Enable user tracking
pl: Włączenie śledzenia użytkowników

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
pl: Śledzenie użytkowników domyślnie wyłączone, lecz użytkownik może przystąpić.

en: Google Analytics module
pl: Moduł Google Analytics

en: Google Analytics module has not been configured yet. Please configure its settings from the <a href="@url">Google Analytics settings page</a>.
pl: Moduł Google Analytics nie został jeszcze skonfigurowany. Proszę podać ustawienia na <a href="@url">stronie ustawień Google Analytics</a>.

en: administer google analytics
pl: zarządzanie google analytics

en: use PHP for tracking visibility
pl: użycie PHP dla określenia widoczności śledzenia

en: Configure the settings used to generate your Google Analytics tracking code.
pl: Konfigurowanie ustawień używane do generowania kodu śledzenia przez Google Analytics.

en: Adds Google Analytics javascript tracking code to all your site's pages.
pl: Dodaje kod w javascript do śledzenia przez Google Analytics do wszystkich stron twojej witryny.

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)

en: Pages or PHP code
pl: Strony lub kod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano opcję PHP należy wprowadzić kod między znacznikami %php. Wprowadzenie błędnego kodu może spowodować awarię witryny.

en: Not customizable
pl: Niekonfigurowalne

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych rang; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.

en: This ID is unique to each site you want to track separately, and is in the form of UA-xxxxxxx-yy. To get a Web Property ID, <a href="@analytics">register your site with Google Analytics</a>, or if you already have registered your site, go to your Google Analytics Settings page to see the ID next to every site profile. <a href="@webpropertyid">Find more information in the documentation</a>.
pl: Ten identyfikator jest unikalny dla każdej witryny, którą chcesz śledzić oddzielnie i pasuje do wzoru UA-xxxxxxx-yy. Aby otrzymać <em>Web Property ID</em>, <a href="@analytics">zarejestruj swoją witrynę w Google Analytics</a> lub, jeżeli twoja witryna jest już zarejestrowana, przejdź do strony ustawień Google Analytics, aby zobaczyć ID obok każdego profilu witryn. <a href="@webpropertyid">Więcej informacji dostępne w dokumentacji</a>.

en: You can select multiple values.
pl: Możesz wybrać wiele wartości.

en: Anonymize visitors IP address
pl: Anonimizacja adresów IP gości

en: Tell Google Analytics to anonymize the information sent by the tracker objects by removing the last octet of the IP address prior to its storage. Note that this will slightly reduce the accuracy of geographic reporting. In some countries it is not allowed to collect personally identifying information for privacy reasons and this setting may help you to comply with the local laws.
pl: Mówi Google Analytics, aby anonimizować informacje wysyłane przez obiekty śledzące przez usunięcie ostatniego oktetu adresu IP przed jego zapisaniem. To nieznacznie zredukuje dokładność raportowania geograficznego. W niektórych krajach nie dopuszcza się zbierania osobistych informacji identyfikacyjnych dla ochrony prywatności i to ustawienie może wesprzeć zgodność z tym wymogami prawnymi.

en: Locally cache tracking code file
pl: Lokalne buforowanie pliku z kodem śledzącym

en: If checked, the tracking code file is retrieved from Google Analytics and cached locally. It is updated daily from Google's servers to ensure updates to tracking code are reflected in the local copy. Do not activate this until after Google Analytics has confirmed that site tracking is working!
pl: Gdy zaznaczone, plik z kodem śledzących jest pobierany z Google Analytics i zapisywany lokalnie. Jest aktualizowany każdego dnia z serwerów Google, aby zapewnić odzwierciedlenie uaktualnień w lokalnej kopii. Nie aktywuj tej opcji, do póki Google Analytics nie potwierdzi, że śledzenie witryny już działa.

en: Code in this textarea will be added <strong>before</strong> _gaq.push(['_trackPageview']).
pl: Kod z tego pola tekstowego będzie dodany <strong>przed</strong> _gaq.push([_trackPageview']).

en: Code in this textarea will be added <strong>after</strong> _gaq.push(['_trackPageview']). This is useful if you'd like to track a site in two accounts.
pl: Kod z tego pola tekstowego będzie dodany <strong>po</strong> _gaq.push([_trackPageview']). Jest to przydatne, gdy chce się śledzić witrynę z dwóch kont.

en: <a href="@ga_url">Google Analytics</a> is a free (registration required) website traffic and marketing effectiveness service.
pl: <a href="@ga_url">Google Analytics</a> is a darmowym (wymagana rejestracja) serwisem śledzenia ruchu witryn i efektywności marketingowej.

en: For most situations, Google recommend that you use Custom Variables to segment your visitors.
pl: W większości przypadków Google zaleca użycie własnych zmiennych do segmentacji swoich gości.

en: You can add Google Analytics <a href="!custom_var_documentation">Custom Variables</a> here. These will be added to every page that Google Analytics tracking code appears on. Google Analytics will only accept custom variables if the <em>name</em> and <em>value</em> combined are less than 64 bytes after URL encoding. Keep the names as short as possible and expect long values to get trimmed. You may use tokens in custom variable values. Global and user tokens are always available; on node pages, node tokens are also available.
pl: Można dodawać tutaj <a href="!custom_var_documentation">własne zmienne</a> dla Google Analytics. Zostaną one dodane do każdej strony, na której pojawia się kod śledzący Google Analytics. Akceptowane są jedynie te zmienne, których łączna długość <em>nazwy</em> i <em>wartości</em> po zakodowaniu URL nie przekracza 64 bajtów. Zaleca się zachowania jak najkrótszych nazw. Należy się spodziewać, że długie wartości mogą być obcięte. Wzorce ogólne i użytkowników są dostępne w każdym przypadku; na stronach węzłów dostępne są również wzorce związane z węzłami.

en: Custom variables
pl: Własne zmienne

en: Slot number
pl: Numer slotu

en: The custom variable name.
pl: Nazwa własnej zmienne.

en: The custom variable value. You may use tokens in this field.
pl: Wartość własnej zmienne. Można w tym polu stosować wzorce podstawiania.

en: The custom variable value.
pl: Wartość własnej zmiennej.

en: The scope for the custom variable.
pl: Zasięg własnej zmiennej.

en: You can supplement Google Analytics' basic IP address tracking of visitors by segmenting users based on custom variables.
pl: Można uzupełnić podstawowe śledzenie Google Analytics oparte od adresy IP o segmentację użytkowników na podstawie własnych zmiennych.

en: <a href="@module_list">Enable the token module</a> to be able to use tokens for more granular tracking.
pl: <a href="@module_list">Włącz moduł Token</a>, aby móc korzystać z tokenów do bardziej szczegółowego śledzenia.

en: Section 8.1 of the <a href="@ga_tos">Google Analytics terms of use</a> requires you to make sure you will not associate (or permit any third party to associate) any data gathered from your websites (or such third parties' websites) with any personally identifying information from any source as part of your use (or such third parties' use) of the Google Analytics' service.
pl: Sekcja 8.1 <a href="@ga_tos">warunków używania Google</a> wymaga upewnienia się, że w ramach używania (przez ciebie, bądź stronę trzecią) serwisu Google Analytics żadne dane z twojej witryny (lub witryn stron trzecich) nie są powiązane (lub nie pozwalają stronie trzeciej na powiązanie) z osobistymi informacjami identyfikacyjnymi pochodzącymi z jakiegokolwiek źródła.

en: The custom variable @slot-number requires a <em>Value</em> if a <em>Name</em> has been provided.
pl: Własna zmienna @slot-number wymaga <em>wartości</em>, jeśli określono <em>nazwę</em>.

en: The custom variable @slot-number requires a <em>Name</em> if a <em>Value</em> has been provided.
pl: Własna zmienna @slot-number wymaga <em>nazwy</em>, jeśli podano <em<wartość</em>.

en: The custom variable %element-title is using forbidden tokens with personal identifying information.
pl: Własna zmienna %element-title używa niedozwolonych wzorców z osobistymi informacjami identyfikacyjnymi.

en: The %element-title is using the following forbidden tokens with personal identifying information: @invalid-tokens.
pl: %element-title używa następujących zabronionych tokenów z osobistymi informacjami identyfikacyjnymi: @invalid-tokens.

en: The role names the user account is a member of as comma separated list.
pl: Nazwy ról, które pełni użytkownik, oddzielone przecinkami.

en: The role ids the user account is a member of as comma separated list.
pl: Identyfikatory ról, które pełni użytkownik, oddzielone przecinkami.

en: Locally cached tracking code file has been updated.
pl: Podręczna kopia kodu śledzącego została zaktualizowana.

en: Locally cached tracking code file has been saved.
pl: Podręczna kopia kodu śledzącego została zapisana.

en: Local cache has been purged.
pl: Kopia podręczna została wyczyszczona.

en: Tracking scope
pl: Zakres śledzenia

en: Allow users to customize tracking on their account page
pl: Zezwalaj użytkownikom na dostosowywanie śledzenia na stronie swojego konta

en: No customization allowed
pl: Nie dopuszcza się żadnych dostosowywań

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
pl: Śledzenie domyślnie włączone, użytkownicy z uprawnieniem %permission mogą odstąpić

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
pl: Śledzenie domyślnie wyłączone, użytkownicy z uprawnieniem %permission mogą przystapić

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony

en: Links and downloads
pl: Odnośniki i pobrania

en: Track clicks on mailto links
pl: Śledzenie kliknięć w odnośniki <em>mailto</em>

en: Track downloads (clicks on file links) for the following extensions
pl: Śledzenie pobierania plików (kliknięć w odnośniki do plików) dla następujących rozszerzeń

en: List of download file extensions
pl: Lista rozszerzeń plików do pobrania

en: A file extension list separated by the | character that will be tracked as download when clicked. Regular expressions are supported. For example: !extensions
pl: Lista rozszerzeń plików oddzielonych znakiem |, które będą rejestrowane jako pobrane po kliknięciu. Obsługiwane są wyrażenia regularne. Na przykład: !extensions

en: Search and AdSense
pl: Wyszukiwanie i AdSense

en: Additional user information
pl: Dodatkowe informacje o użytkowniku

en: Segment users based on these selected properties
pl: Podziel użytkowników na podstawie zaznaczonych właściwości

en: You can supplement Google Analytics' basic IP address tracking of visitors by segmenting users based on these selected properties.
pl: Można uzupełnić podstawowe śledzenie Google Analytics oparte od adresy IP o segmentację użytkowników na podstawie tych wybranych właściwości.

en: Custom variable slot #@slot
pl: Slot własnej zmiennej #@slot

en: Custom variable name #@slot
pl: Nazwa własnej zmiennej #@slot

en: Custom variable value #@slot
pl: Wartość własnej zmiennej #@slot

en: You can supplement Google Analytics' basic IP address tracking of visitors by segmenting users based on custom variables. Section 8.1 of the <a href="@ga_tos">Google Analytics terms of use</a> requires you to make sure you will not associate (or permit any third party to associate) any data gathered from your websites (or such third parties' websites) with any personally identifying information from any source as part of your use (or such third parties' use) of the Google Analytics' service.
pl: Istnieje możliwość uzupełnienia podstawowego śledzenia gości na bazie adresu IP o segmentację użytkowników na podstawie własnych zmiennych. Sekcja 8.1 <a href="@ga_tos">warunków używania Google</a> wymaga upewnienia się, że w ramach używania (przez ciebie, bądź stronę trzecią) serwisu Google Analytics żadne dane z twojej witryny (lub witryn stron trzecich) nie są powiązane (lub nie pozwalają stronie trzeciej na powiązanie) z osobistymi informacjami identyfikacyjnymi pochodzącymi z jakiegokolwiek źródła.

en: You can add custom Google Analytics <a href="@snippets">code snippets</a> here. These will be added every time tracking is in effect. Before you add your custom code, you should read the <a href="@ga_concepts_overview">Google Analytics Tracking Code - Functional Overview</a> and the <a href="@ga_js_api">Google Analytics Tracking API</a> documentation. <strong>Do not include the &lt;script&gt; tags</strong>, and always end your code with a semicolon (;).
pl: Można tutaj dodawać własne <a href="@snippets">fragmenty kodu</a> dla Google Analytics. Będą one dodawane za każdym razem, gdy zadziała mechanizm śledzenia. Przed dodaniem swojego własnego kodu, należy przeczytać  <a href="@ga_concepts_overview">Google Analytics Tracking Code - Functional Overview</a> i dokumentację <a href="@ga_js_api">Google Analytics Tracking API</a>. <strong>Nie wolno dołączać znaczników &lt;script&gt;</strong> i zawsze należy zakończać swój kod znakiem średnika (;).

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
pl: Poprawne Google Analytics Web Property ID pasuje do wzoru UA-xxxxxxx-yy; wielkość znaków ma znaczenie.

en: User role names
pl: Nazwy rang użytkowników

en: User role ids
pl: Numery id rang użytkowników

en: Administer Google Analytics
pl: Zarządzaj modułem Google Analytics

en: Perform maintenance tasks for Google Analytics.
pl: Przeprowadzanie prac konserwacyjnych dla Google Analytics.

en: Opt-in or out of tracking
pl: Przystąpienie lub odstąpienie od śledzenia

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
pl: Pozwala użytkownikom zdecydować, czy kod śledzący ma być dołączany do stron.

en: Use PHP for tracking visibility
pl: Użyj PHP do śledzenia widoczności

en: Enter PHP code in the field for tracking visibility settings. %warning
pl: Wprowadź do pola kod PHP, żeby śledzić ustawienia związane z widocznością. %warning

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
pl: Konfigurowanie zachowania śledzenia do uzyskania wglądu w ruch witryny i efektywność marketingową.

en: Updated download tracking file extensions.
pl: Zaktualizowane rozszerzenia śledzonych pobrań plików.

en: Added page tracking to every page except the listed pages: @pages.
pl: Śledzenie stron dodane do każdej strony z wyłączeniem wymienionych: @pages.

en: Enabled page tracking for role: @name.
pl: Włączone śledzenie stron dla roli: @name

en: Disabled page tracking for role: @name.
pl: Wyłączenie śledzenia stron dla roli: @name.

en: Disabled user specific page tracking for site administrator.
pl: Wyłączenie śledzenia stron specyficznego użytkownika dla administratora witryny.

en: Menu has been rebuild.
pl: Menu zostało przebudowane.

en: Path visibility filter setting changed from "user*" to "user/*/*".
pl: Ustawienie filtru ścieżki widoczności zmieniony z "user*" na "user/*/*".

en: Custom path visibility filter setting found. Update skipped!
pl: Znaleziono własne ustawienie filtru ścieżki widoczoności. Aktualizacja pominięta.

en: Path visibility filter setting changed from "admin*" to "admin" and "admin/*".
pl: Ustawienie filtru ścieżki widoczności zmieniony z "admin*" na "admin/*/*".

en: Upgraded custom javascript codesnippet setting.
pl: Ustawienie własnych fragmentów kodu JavaScript zostało zmodernizowane.

en: Removed "User identifier" and "User name" from segmentation fields.
pl: Usunięto "Identyfikator użytkownika" i "Nazwa użytkownika" z pól segmentacji.

en: Removed outdated legacy tracker stuff.
pl: Usunięto przestarzałe rupiecie śledzenia.

en: The default extensions for download tracking have been updated.
pl: Domyślne rozszerzenia dla śledzenia pobierania zostały zaktualizowane.

en: Upgraded custom "before" code snippet.
pl: Własny fragment kodu "przed" zmodernizowany.

en: Skipped custom "after" code snippet.
pl: Własny fragment kodu "za" pominięty.

en: Google tracking code has been moved to header.
pl: Kod śledzący od Google został przeniesiony do nagłówka.

en: The D6 token placeholder [user-role-names] used in the custom variable 'User roles' has been replaced with [current-user:role-names].
pl: Znacznik wzorca podstawiania z D6 [user-role-names] użyty w zmienne 'Role użytkownika' został zamieniony na [current-user:role-names].

en: The default country in your regional settings is Germany. Anonymizing of IP addresses has been enabled for privacy reasons.
pl: Domyślny kraj w ustawieniach regionalnych to Niemcy. Ze względu na ochronę prywatności anonimizacja adresów IP została włączona.

en: The default country in your regional settings is <em>not</em> Germany. The anonymizing of IP addresses setting has not been changed. Make sure your site settings comply with the local privacy rules.
pl: Domyślny kraj w ustawieniach regionalnych to <em>nie</em> Niemcy. Ustawienie anonimizacji adresów IP nie zostało zmienione. Należy upewnić się, że witryna spełnia lokalne reguły ochrony prywatności.

en: Allows your site to be tracked by Google Analytics by adding a Javascript tracking code to every page.
pl: Umożliwia twojej witrynie bycie śledzoną przez Google Analytics poprzez dodawanie kodu śledzenia w JavaScript do każdej strony.

en: On by default with opt out
pl: Domyślnie włączone z możliwością odstąpienia

en: Off by default with opt in
pl: Domyślnie wyłączone z możliwością przystąpienia

en: Not tracked
pl: Nie śledzone

en: @items tracked
pl: @items śledzonych

en: No custom code snipped found. Nothing to do.
pl: Nie znaleziono własnych fragmentów kodu. Nie ma nic do zrobienia.

en: What are you tracking?
pl: Co śledzisz?

en: A single domain (default)
pl: Pojedyncza domena (domyślnie)

en: Domain: @domain
pl: Domena: @domain

en: One domain with multiple subdomains
pl: Jedna domena z wieloma subdomenami

en: Examples: @domains
pl: Przykłady: @domains

en: Multiple top-level domains
pl: Wiele domen najwyższego poziomu

en: List of top-level domains
pl: Lista domen najwyższego poziomu

en: If you selected "Multiple top-level domains" above, enter all related top-level domains. Add one domain per line. By default, the data in your reports only includes the path and name of the page, and not the domain name. For more information see section <em>Show separate domain names</em> in <a href="http://www.google.com/support/analytics/bin/answer.py?answer=175538">Tracking multiple domains</a>.
pl: W przypadku wybrania opcji "Wiele domen najwyższego poziomu" powyżej, wprowadź wszystkie podobne domeny najwyższego poziomu. Dodaj po jednej domenie w wierszu. Domyślnie, dane zawarte w raportach zawiera tylko ścieżkę i nazwę strony, a nie nazwę domeny. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z sekcją <em> Pokaż oddzielnie nazwy domen</em> w <a href="http://www.google.com/support/analytics/bin/answer.py?answer=175538">Śledzenie wielu domen</a>.

en: Add to the selected roles only
pl: Dodaj tylko do wybranych ról

en: Add to every role except the selected ones
pl: Dodaj do każdej roli poza wybranymi

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
pl: Jeśli żadna z ról nie jest wybrana, wszyscy użytkownicy będą śledzeni. Jeśli użytkownik ma jakiekolwiek role zaznaczone, to tylko ci użytkownicy będą śledzeni (lub wykluczeni, w zależności od ustawień powyżej).

en: Track clicks on outbound links
pl: Śledzenie kliknięć w odnośniki zewnętrzne

en: Track clicks on outbound links as page views
pl: Śledzenie kliknięć na odnośniki zewnętrzne jako odsłony strony

en: By default outbound links are tracked as <em>Events</em>. In rare situations like tracking of <em>Goals</em> it may be required to track outbound clicks as page views.
pl: Domyślnie odnośniki zewnętrzne są rejestrowane jako <em>Wydarzenia</em>. W rzadkich sytuacjach, takich jak śledzenie <em>Celów</ em> może istnieć wymaganie, aby śledzić kliknięcia odnośników zewnętrznych jako odsłon strony.

en: Google recommends adding the external JavaScript files to the header for performance reasons. If <em>Multiple top-level domains</em> has been selected, this setting will be forced to header.
pl: Ze względu na wydajność, Google zaleca dodawanie zewnętrznych plików JavaScript do nagłówków. Jeżeli <em>Wiele domen najwyższego poziomu</em> zostało wybrane, to ustawienie będzie wymuszone na nagłówek.

en: A list of top-level domains is required if <em>Multiple top-level domains</em> has been selected.
pl: Lista domen najwyższego poziomu jest wymagana, gdy wybranych zostało <em>wiele domen najwyższego poziomu</em>.

en: The deprecated profile segmentation setting for "User roles" has been added to custom variables. You need to deselect all selected profile fields in <a href="@admin">Google Analytics settings</a> and upgrade other profile fields manually or you may loose tracking data in future! See Google Analytics <a href="@customvar">Custom Variables</a> for more information.
pl: Ustawienia przestarzałych segmentacji profili dla "Ról użytkowników" zostały dodane do własnych zmiennych. Należy odznaczyć wszystkie wybrane pola profili w <a href="@admin">ustawieniach Google Analytics</a> i zmodernizować inne pola profili ręcznie, inaczej w przyszłości dane ze śledzenia mogą zostać utracone! Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z <a href="@customvar">własnymi zmiennymi</a> Google Analytics.

en: You need to deselect all selected profile fields in <a href="@admin">Google Analytics settings</a> and upgrade other profile fields manually or you may loose tracking data in future! See Google Analytics <a href="@customvar">Custom Variables</a> for more information.
pl: Należy odznaczyć wszystkie wybrane pola profili w <a href="@admin">ustawieniach Google Analytics</a> i zmodernizować inne pola profili ręcznie, inaczej w przyszłości dane ze śledzenia mogą zostać utracone! Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z <a href="@customvar">własnymi zmiennymi</a> Google Analytics.

en: Renamed "googleanalytics_trackoutgoing" settings variable to googleanalytics_trackoutbound.
pl: Przemianowano zmienną ustawień z "googleanalytics_trackoutgoing" na "googleanalytics_trackoutbound".

en: Renamed "googleanalytics_visibility" settings variable to googleanalytics_visibility_pages.
pl: Przemianowano zmienną ustawień z "googleanalytics_visibility" na "googleanalytics_visibility_pages".

en: All pages with exceptions
pl: Wszystkie strony z wyjątkami

en: Excepted: @roles
pl: Wykluczone: @roles

en: A single domain
pl: Pojedyncza domena

en: Track outbound links
pl: Śledzenie odnośników zewnętrznych

en: <a href="@token">Token</a> module is recommended for custom variables.
pl: Moduł <a href="@token">Token</a> jest zalecany dla własnych zmiennych.
