Google Analytics (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (81 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Statistics
lt: Statistika

en: Page
lt: Puslapis

en: Header
lt: Atraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Roles
lt: Rolės

en: Users
lt: Nariai

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Visitor
lt: Svečias

en: Session
lt: Sesija

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Ir jei PHP kodas grąžina <code>TRUE</code> (tik išmanantiems PHP)

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Add to every page except the listed pages.
lt: Pridėti kiekvienam puslapiui išskyrus nurodytam žemiau.

en: Add to the listed pages only.
lt: Pridėti tik nurodytiems puslapiams.

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: User specific tracking settings
lt: Specifinės narių sekimo nuostatos

en: Custom tracking settings
lt: Savito sekimo nuostatos

en: Users cannot control whether they are tracked or not.
lt: Nariai negali valdyti, ar jie yra sekami, ar ne.

en: Track users by default, but let individual users to opt out.
lt: Sekti narius pagal nutylėjimą, bet leisti kiekvienam nustatyti kitaip.

en: Do not track users by default, but let individual users to opt in.
lt: Nesekti narių pagal nutylėjimą, bet leisti kiekvienam nustatyti kitaip.

en: Allow individual users to customize the visibility of tracking in their account settings. Only users with %permission permission are allowed to set their own preference.
lt: Leisti nariams tvarkyti sekimą jų paskyros nuostatose. Nariai tik turintys %permission leidimą galės nustatyti savo nuostatas.

en: opt-in or out of tracking
lt: įjungti išjungti sekimą

en: Role specific tracking settings
lt: Specifinės rolių sekimo nuostatos

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: Page specific tracking settings
lt: Specifinės puslapių sekimo nuostatos

en: User segmentation settings
lt: Narių segmentavimo nuostatos

en: Add segmentation information to tracking code
lt: Pridėti segmentavimo informaciją prie sekimo kodo

en: Segment users based on different properties, additionally to the basic IP address based tracking provided by Google Analytics.
lt: Segmento vartotojai grindžiami skirtingomis savybėmis, papildomai prie pagrindinio IP adresų pagrįstas sekimo pateiktas "Google Analytics".

en: <a href="@module_list">Enable the profile module</a> to be able to use profile fields for more granular tracking.
lt: <a href="@module_list">Įjunkite profilio modulį</a> jei norite pasinaudoti profilio laukeliais dar labiau segmentuoti sekimą.

en: Make sure you will not associate (or permit any third party to associate) any data gathered from Your Website(s) (or such third parties' website(s)) with any personally identifying information from any source as part of Your use (or such third parties' use) of the Google Analytics service. For more information see section 8.1 in the <a href="@ga_tos">Google Analytics terms of use</a>.
lt: Įsitikinkite, kad nebus susieti (ar leisti bet kuriai trečiajai šaliai susieti) bet kokių duomenų, surinktų iš Jūsų svetainės (arba trečiosios šalies svetainės) su asmeninę informaciją iš bet kokio šaltinio, kaip dalį savo naudojimo (ar tokios trečiosios šalies naudojimo) Google Analytics paslauga. Daugiau informacijos rasite skyriuje 8.1, <a href="@ga_tos"> Google Analytics naudojimo sąlygose </a>.

en: Link tracking settings
lt: Nuorodos sekimo nuostatos

en: Enables tracking of clicks on outgoing links.
lt: Įjungia išeinančių nuorodų paspaudimų sekimą.

en: Track mailto links
lt: Sekti mailto nuorodas

en: Enables tracking of clicks on mailto links.
lt: Įjungia mailto nuorodų paspaudimų sekimą.

en: Track download links
lt: Sekti atsisiuntimo nuorodas

en: Enables tracking of clicks on links to files based on the file extensions list below.
lt: Įjungia paspaudimų ant atsisiuntimo nuorodų sekimą tam tikriems bylų plėtiniams.

en: File extensions to track
lt: Sekami failų plėtiniai.

en: A pipe separated list of file extensions that should be tracked when clicked with regular expression support. Example: !extensions
lt: Vamzdeliu | atskirtas bylų plėtinių sąrašas, kuris bus sekamas, kai paspaudžiama nuoroda. Pavyzdžiui: !extensions

en: <a href="@url">Public file transfers</a> must be enabled to allow local caching.
lt: <a href="@url">Viešas bylų atsisiuntimas</a> turi būt įjungtas, kad būtų įmanoma talpinti į spartinančiąją atmintį.

en: Track translation sets as one unit
lt: Sekti vertimo rinkinius kaip vieną vienetą

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
lt: Kai mazgas yra dalis vertimo rinkinio, į statistiką rašyti originalų mazgą. Tai leidžia vertimą nustatyti kaip vieną vienetą.

en: Track internal search
lt: Sekti vidinę paiešką

en: If checked, internal search keywords are tracked. You must configure your Google account to use the internal query parameter <strong>search</strong>. For more information see <a href="@url">How do I set up Site Search for my profile</a>.
lt: Jei pažymėta, vidinės paieškos raktažodžiai bus sekami. Jūs turite konfigūruoti Google paskyrą, kad naudotų vidinės paieškos užklausą <strong>search</strong>. Daugiau informacijos rasite <a href="@url">How do I set up Site Search for my profile</a>.

en: Track AdSense ads
lt: Sekti AdSense skelbimus

en: If checked, your AdSense ads will be tracked in your Google Analytics account.
lt: Jei pažymėta, jūsų AdSense skelbimai bus sekami Google Analytics paskyroje.

en: Custom JavaScript code
lt: Savitas JavaScript kodas

en: You can add custom Google Analytics <a href="@snippets">code snippets</a> here. These will be added to every page that Google Analytics appears on. Before you add custom code to the below textarea's you should read <a href="@ga_concepts_overview">Google Analytics Tracking Code - Functional Overview</a> and the <a href="@ga_js_api">Google Analytics Tracking API</a> documentation. <strong>Do not include the &lt;script&gt; tags</strong>, and always end your code with a semicolon (;).
lt: Jūs galite pridėti savitą Google Analytics <a href="@snippets">kodo frgmentą</a>čia. Jis atsiras visuose puslapiuose, kur rodomas Google Analytics. Prieš pateikiant kodo fragmentus rekomenuojame perskaityti <a href="@ga_concepts_overview">Google Analytics Tracking Code - Functional Overview</a> ir <a href="@ga_js_api">Google Analytics Tracking API</a> dokumentaciją. <strong>Neįterpkite &lt;script&gt; žymių</strong>, ir visada eilutę baikite kabliataškiu.(;).

en: Code snippet (before)
lt: Kodo fragmentas (prieš)

en: Code snippet (after)
lt: Kodo fragmentas (po)

en: JavaScript scope
lt: JavaScript sritis

en: Do not add the tracker code provided by Google into the javascript code snippets! This module already builds the tracker code based on your Google Analytics account number and settings.
lt: Nepridėkite sekimo kodo, kurį teikia Google. Šis modulis jau turi sekimo kodą, paremtą jūsų Google Analytics paskyros numeriu ir nuostatomis.

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
lt: Neįterpkite  &lt;script&gt; žymių javascript kode.

en: Google Analytics configuration
lt: Google Analytics konfigūravimas

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
lt: Pagal nutylėjimą nariai sekami, bet gali tai išjungti.

en: Enable user tracking
lt: Įjungia narių sekimą

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
lt: Pagal nutylėjimą nariai nesekami, bet gali tai įjungti.

en: Google Analytics module
lt: Google Analytics modulis

en: Google Analytics module has not been configured yet. Please configure its settings from the <a href="@url">Google Analytics settings page</a>.
lt: Google Analytics modulis dar nenustatytas. Prašome konfigūruoti <a href="@url">Google Analytics nuostatas</a>.

en: administer google analytics
lt: valdyti google analytics

en: use PHP for tracking visibility
lt: naudoti PHP sekimo matomumui

en: Configure the settings used to generate your Google Analytics tracking code.
lt: Konfigūruokite nuostatas kaip generuoti Google Analytics sekimo kodą.

en: Adds Google Analytics javascript tracking code to all your site's pages.
lt: Įterpia Google Analytics javascript sekimo kodą į jūsų svetainės puslapius.

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Not customizable
lt: Nepritaikoma

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.

en: The role names the user account is a member of as comma separated list.
lt: Rolių, priskirtų vartotojo paskyrai, pavadinimų, atskirtų kableliais, sąrašas.

en: The role ids the user account is a member of as comma separated list.
lt: Rolių, priskirtų vartotojo paskyrai, ID, atskirtų kableliais, sąrašas.
