Google Analytics (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Value
cs: Hodnota

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Page
cs: Stránka

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Roles
cs: Role

en: Users
cs: Uživatelé

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Visitor
cs: Návštěvník

en: Session
cs: Relace

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen mód PHP, zadejte PHP kód mezi %php. Poznámka: spuštění nevhodného PHP kódu může znefunkčnit Váš web.

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Depends on: !dependencies
cs: Závisí na: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
cs: @module (<span class="admin-disabled">zakázán</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
cs: @module (<span class="admin-enabled">povolen</span>)

en: Track download links
cs: Sledovat odkazy pro stažení

en: Google Analytics module
cs: Modul Google Analytics

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
cs: Stránky, kde PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (jen pro experty)

en: Pages or PHP code
cs: Stránky nebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen PHP kód, vkládejte kód mezi značky %php. Pamatujte, že provedení nesprávného PHP kódu může tento web rozbít.

en: Not customizable
cs: Nelze přizpůsobit

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.

en: Anonymize visitors IP address
cs: Anonymizovat IP adresu návštěvníka

en: Local cache has been purged.
cs: Mezipaměť byla vyčištěna.
